Toetatud elamise teenus on inimese sotsiaalse toimetuleku ja integratsiooni toetamine temale eluruumi kasutusse andmise kaudu. Teenuse saajat juhendatakse majapidamistoimingutes ja igapäevaelu korraldamises eesmärgiga tagada tema võimalikult iseseisev toimetulek.

Toetatud elamise teenust rahastatakse riigieelarvest. Teenuse saaja ise teenuse eest maksma ei pea, kuid peab tasuma elamispinna kasutamisega seotud kulude eest. Teenusele saabujaga sõlmitakse üürileping.

Jõgeva linn asub Tartu-Jõgeva-Aravete (Piibe) maantee vahetus läheduses. Linn paikneb vaid 51 km kaugusel Tartust ja 154 km kaugusel Tallinnast. Mõlema suurlinnaga on hea transpordiühendus, kuna põhja-lõuna suunaliselt läbib Jõgevat raudtee. Vastavalt soovile on erinevaid vaba aja veetmise võimalusi, kuna Jõgeva linnas toimub aastaringselt palju üritusi.

Jõgeva valla koduleht

SA Jõgeva Linna Sotsiaalmaja asub 5 minuti teekonna kaugusel kesklinnast, raudtee ja bussijaama vahetus läheduses. Sotsiaalmaja on 2-korruseline, toetatud elamise ruumid asuvad esimesel korrusel ja nende käsutuses on eraldi köök, duširuum ja WC.